Kylie

Heyy !!! 
Już na wstępie mówię, że post piszę już 2 raz, ponieważ zaciął mi się komputer i nie zapisało mi niczego. (jeej!)
To mój pierwszy post na tym blogu. Chciałam Wam opowiedzieć o rzeczach, które kocham robić w wolnym czasie. Może uda Wam się mnie chociaż trochę poznać. ;)
1) Zazwyczaj w wekeendy i dni wolne od szkoły spotykam się z Ambią. Jeździmy i chodzimy wtedy po lasach. Nie jesteśmy jakimiś dziećmi lasu. Lubimy po prostu spędzać czas w takich czarujących miejscach. Zapominam wtedy o problemach i szarej rzeczywistości. :)
2) Od nowego roku prawie codziennie (chyba, że jestem zmęczona) ćwiczę na mięśnie brzucha i uczę się szpagatu. Po ćwiczeniach czuję się taka lekka i dobrze mi jest we własnym ciele. 
3) Od kilku lat zakochałam się w książkach. Czytam je razem z Tris, która ma taki sam gust. Aktualnie czytam "Zabrana o zmierzchu". Jest boska! :D
4) Wieczorami w łóżku uwielbiam oglądać dramaty. Nie lubię gdy w filmie jest bardziej jak w bajce. Życie nie jest takie kolorowe i piękne. ;)
5) Oczywiście w wolnym czasie siedzę przed facebookiem pisząc z moimi kochanymi przyjacielami i rozmawiając z Ambią na skypie. 
Mój blog- click

Mam nadzieję, że przez ten post chociaż trochę mnie poznaliście. A Wy co kochacie robić w wolnym czasie? ;)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz